Navigácia

Maturity › Maturitná komisia

Komisia: Anglický jazyk IV.A, VIII.O, V.FB

Skúšajúci: Mgr. Michaela Zahatňanská, Mgr. Nikola Mihoková

Rozpis študentov

Študent Úroveň Trieda Príprava Odpoveď Koniec Učebňa
20.5.2019 Dominika Lacková B2 OKTÁVA 08:00 08:20 08:40 Učebna anglického jazyka
Radovan Kubizniak B2 OKTÁVA 08:20 08:40 09:00 Učebna anglického jazyka
Marián Galajda B2 OKTÁVA 08:40 09:00 09:20 Učebna anglického jazyka
Martin Ján Štrba B2 OKTÁVA 09:00 09:20 09:40 Učebna anglického jazyka
Katarína Šimková B2 OKTÁVA 09:20 09:40 10:00 Učebna anglického jazyka
Norbert Lang B2 OKTÁVA 10:20 10:40 11:00 Učebna anglického jazyka
Agnesa Polláková B2 OKTÁVA 10:40 11:00 11:20 Učebna anglického jazyka
Filip Lengyel B2 OKTÁVA 10:55 11:20 11:40 Učebna anglického jazyka
Alex Mátyás B2 ŠTVRTÁ A 11:20 11:40 12:00 Učebna anglického jazyka
Natália Miriam Kačalová B2 OKTÁVA 13:00 13:20 13:40 Učebna anglického jazyka
Alexandra Varholiková B2 ŠTVRTÁ A 13:20 13:40 14:00 Učebna anglického jazyka
Martin Stašš B2 OKTÁVA 13:40 14:00 14:20 Učebna anglického jazyka
Timea Šimonová B2 ŠTVRTÁ A 14:00 14:20 14:40 Učebna anglického jazyka
Viktória Vargová B2 PIATA FB 14:20 14:40 15:00 Učebna anglického jazyka
Viktória Gromanová B2 ŠTVRTÁ A 15:20 15:40 16:00 Učebna anglického jazyka
Karolína Antolíková B2 PIATA FB 15:40 16:00 16:20 Učebna anglického jazyka
Ján Bajtoš B2 ŠTVRTÁ A 16:00 16:20 16:40 Učebna anglického jazyka
21.5.2019 Juraj Šašala B2 OKTÁVA 08:00 08:20 08:40 Učebna anglického jazyka
Kristína Talianová B2 PIATA FB 08:20 08:40 09:00 Učebna anglického jazyka
Viktória Kalapošová B2 PIATA FB 08:40 09:00 09:20 Učebna anglického jazyka
Simona Glezgo B2 PIATA FB 09:00 09:20 09:40 Učebna anglického jazyka
Klára Kizáková B2 PIATA FB 09:20 09:40 10:00 Učebna anglického jazyka
Slavomír Matta B2 PIATA FB 10:20 10:40 11:00 Učebna anglického jazyka
Sára Milkovičová B2 PIATA FB 10:40 11:00 11:20 Učebna anglického jazyka
Lívia Lacková B2 PIATA FB 11:00 11:20 11:40 Učebna anglického jazyka
Simona Dakošová B2 ŠTVRTÁ A 11:20 11:40 12:00 Učebna anglického jazyka
Lea Hartmannová B2 ŠTVRTÁ A 13:00 13:20 13:40 Učebna anglického jazyka
Karin Bořiková B2 ŠTVRTÁ A 13:20 13:40 14:00 Učebna anglického jazyka
Eva Prokopičová B2 ŠTVRTÁ A 13:35 14:00 14:20 Učebna anglického jazyka
Viktoriya Sayová B2 ŠTVRTÁ A 14:00 14:20 14:40 Učebna anglického jazyka
Liana Redaiová B2 OKTÁVA 14:20 14:40 15:00 Učebna anglického jazyka
Martin Duránik B2 OKTÁVA 15:20 15:40 16:00 Učebna anglického jazyka
Sofia Čarná B2 ŠTVRTÁ A 15:40 16:00 16:20 Učebna anglického jazyka
Barbora Kušnírová B2 OKTÁVA 16:00 16:20 16:40 Učebna anglického jazyka
22.5.2019 Adriána Rašiová B2 OKTÁVA 08:00 08:20 08:40 Učebna anglického jazyka
Sofia Vargová B2 ŠTVRTÁ A 08:20 08:40 09:00 Učebna anglického jazyka
Martin Somoš B2 ŠTVRTÁ A 08:40 09:00 09:20 Učebna anglického jazyka
Martin Vozár B2 ŠTVRTÁ A 09:00 09:20 09:40 Učebna anglického jazyka
Slavomír Arvai B2 ŠTVRTÁ A 09:20 09:40 10:00 Učebna anglického jazyka
Tobiáš Samuhel B2 OKTÁVA 10:20 10:40 11:00 Učebna anglického jazyka
Kristína Pramuková B2 PIATA FB 10:40 11:00 11:20 Učebna anglického jazyka
Viktória Hidasiová B2 ŠTVRTÁ A 11:00 11:20 11:40 Učebna anglického jazyka
Veronika Krišáková B2 OKTÁVA 11:20 11:40 12:00 Učebna anglického jazyka
Adam Drenčák B2 OKTÁVA 13:00 13:20 13:40 Učebna anglického jazyka
Adam Fedor B2 ŠTVRTÁ A 13:20 13:40 14:00 Učebna anglického jazyka
Patrícia Kopčová B2 ŠTVRTÁ A 13:40 14:00 14:20 Učebna anglického jazyka
Emília Iyabo Adjindová B2 PIATA FB 14:00 14:20 14:40 Učebna anglického jazyka
Linda Pastoreková B2 OKTÁVA 14:20 14:40 15:00 Učebna anglického jazyka
Matej Šuca B2 ŠTVRTÁ A 14:40 15:00 15:20 Učebna anglického jazyka

© aScAgenda 2019.0.1143 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 14.12.2018

Novinky

Kontakt

  • Gymnázium Milana Rastislava Štefánika, Nám. L. Novomeského 4, Košice
    Námestie L. Novomeského 4
    042 24 Košice
  • (+421) 055- 62 273 83
    Fax: 055 - 62 297 53
    Školská jedáleň: 055 - 62 557 04
    Zubná ambulancia: 055 - 62 250 32

Fotogaléria