• Súťaže a úspechy

Úspechy našich žiakov v predmetových olympiádach

Vyhodnotenie súťaží a olympiád za II. polrok šk. roka 2020/2021 PDF

SRDEČNE BLAHOŽELÁME

S radosťou Vám oznamujeme, že v 2. ročníku svetovej olympiády v ruskom jazyku konanou Petrohradskou univerzitou Gercena, sa naši žiaci slovenskej ruskej sekcie umiestnili na popredných miestach zo všetkých zúčastnených 3199 žiakov a 89 krajín sveta. Naši rusisti preukázali vynikajúce vedomosti, ktorým nasvedčuje aj ich umiestnenie:

Kategória žiaci: 1. miesto: Ema Bezeková, IV.RB

1. miesto: Erik Meľuch, IV.RB

2. miesto: Eduard Lauff, III.RB

2. miesto: Zuzka Andreaninová, IV.RB

2. miesto: Milica Petrušová, IV.RB

2. miesto: Šimon Jozef Kapusta, III.RB

Kategória Študenti: 1. miesto: Tímea Marusinová, IV.RB

GRATULUJEME K ÚSPECHU

V rámci Európskeho Dňa jazykov (september 2020) sa EDUARD LAUFF, žiak III.RB triedy stal víťazom celonárodného vedomostného kvízu Lipeckej štátnej technickej univerzity pod záštitou Ruského centra vedy a kultúry v Bratislave. Srdečne blahoželáme.

Erik Meľuch (III.RB) sa stal víťazom medzinárodnej online olympiády v ruskom jazyku. Srdečne gratulujeme!

Naše žiačky získali 3. miesto v Regionálnom kole v basketbale dievčat. Gratulujeme!

VYHODNOTENIE_SUTAZI_A_OLYMPIAD_ZA_I._POLROK_SK._ROKU__2019_2020.pdf