• Podanie prihlášky na SŠ

• 06.02.2024

Deň otvorených dverí pre záujemcov o štúdium na našom gymnáziu a ich zákonných zástupcov

Druhé DOD sa uskutoční dňa 06.02.2024. Tešíme sa stretnutie so všetkým záujemcami o štúdium na našom gymnáziu a ich zákonnými zástupcami.

• 12.12.2023

DOD nášho gymnázia sa uskutoční v utorok 12.12.2023 o 15:00 hod.. Pripravili sme pre Vás bohatý program i odpovede na Vaše zvedavé otázky.

Tešíme sa na Vás!

• 30.11.2023

Zverejnenie pokynov k organizácii prijímacieho konania

Do 30. novembra 2023 škola zverejní podrobné pokyny k organizácii prijímacích skúšok

• 20.03.2024

Podanie prihlášky na gymnázium

Do 20. marca 2024 zákonný zástupca podá prihlášku na strednú školu s uvedením termínu prijímacej skúšky. Prihlášku je možné podať elektronickou formou prostredníctvom portálu Edupage.

Tlačivá:

Prihláška na štúdium na strednú školu: prihlaska.pdf

K dispozíci na edičnom portáli: prihláška.pdf

Informácie k podávaniu prihlášok na strednú školu podľa usmernenia MŠVVŠ SR: budú zverejnené na minedu.sk

• 02.05.2024 a 06.05.2024

Prijímacie skúšky na štvorročné a osemročné štúdium

V dňoch 2. mája a 6. mája 2024 sa uskutočnia prijímacie skúšky na štvorročné a osemročné štúdium.

• 29.04.2024 a 09.05.2024

Prijímacie skúšky na bilingválne štúdium

V dňoch 29. apríla a 09. mája 2024 sa uskutočnia prijímacie skúšky na bilingválne štúdium - slovensko - francúzske a slovensko - ruské.