• HUMANITÁRNY PROJEKT

Humanitárna aktivita ocenená Ruským veľvyslanectvom v Bratislave.

Začiatkom septembra 2020 sa žiaci IV.RBIII.RB triedy, menovite Alexandra Daduláková, Šimon Jozef Kapusta, Viktória Lengyelová, Eduard Lauff, Lukáš Komjaty a Zuzana Tomášová, zúčastnili humanitárneho projektu pod názvom "Preklad mien a priezvisk, hodností a miesta smrti sovietskych vojakov pochovaných na Zvolenskom cintoríne".

Žiakom bolo doručený ďakovný list za ich hlboké chápanie vážnosti a objektívnej historickej pravdy udalostí II. svetovej vojny, ktorá - ako sa v ďakovnom liste uvádza, našla odozvu v srdciach blahosklonných potomkov.

• PROGRAM ŠKOLY NA OBDOBIE 16.11.2020 - 20.11.2020

Pondelok - vyučovanie dištančnou formou podľa platného rozvrhu

Utorok - Štátny sviatok

Streda - vyučovanie dištančnou formou podľa platného rozvrhu

Štvrtok - vyučovanie dištančnou formou podľa platného rozvrhu

Piatok - vyučovanie dištančnou formou podľa platného rozvrhu

• EURÓPSKY DEŇ JAZYKOV

Zdieľame vám drobnú fotorekapituláciu aktivít z hodín francúzskeho jazyka, ktoré prebiehali na našej škole počas posledných dvoch týždňov v rámci Európskeho dňa jazykov (26.9.2020). Tešíme sa, že tieto aktivity "stihli" aj naši starší žiaci zo sexty, septimy a I.FB, ktorých týmto pozdravujeme v dištančnej výučbe.

• OZNAM

Od 26.10.2020 do 27.11.2020 prebieha na našom gymnáziu výučba dištančnou formou.